Eelarve

Balil on võimalik kulutada paarist eurost kuni mitmete tuhandeteni päevas. See, milliseks kujuneb rahaline eelarve oleneb reisija vajadustest ning teadmistest.

Kõik hinnad siin lehel on 1 inimese kohta, kui pole mainitud teisiti.

Odav eelarve

Odava eelarvega reisijad võivad oodata umbes 10€ päevaeelarvet ning kuni 300€ kuist eelarvet. Kui roller juurde rentida, siis tuleb lisaks 5€ päevas või 50€ kuus.

Sellise eelarvega saab voodikoha ühiselamus või mitmekesi reisides suurema ruumi ning kulud mitme peale ära jagada. Luksust oodata ei tasu. Kõik eluks vajalik tuleb ise kaasa võtta.

Kui tahad teada rohkem odava eelarvega ööbimise kohta või leida soovitusi, kust parima hinnaga pakkumisi leida, loe rohkem ööbimise lehe alt.

Söömiseks eraldatud raha on kuni 5€ päev või 150€ kuu ning selle eest saab süüa kohalikke rahvustoite ning Indoneesia kuulsaid pakinuudleid.

Rohkem infot söögieelarve kohta ning, mis toite süüa leiab söömise lehelt.

Riideid saab pesta kohalikes pesumajades. Hind pesumajas on 0.40€ kilo riiete kohta.

Odav eelarve sobib seljakotiga ränduritele ning üksikutele ränduritele, kellel ei ole plaanis elupaigas aega viita vaid selle asemel imelist Bali avastada.

Odav-keskmine eelarve

Odav-keskmine eelarve jääb kuni 25€ päevas või kuni 750€ kuus, sisaldades ööbimist, sööki jne. Kui roller juurde rentida, siis tuleb lisaks 5€ päevas või 50€ kuus.

Odava-keskmise eelarvega elamiskohast võib oodata paremaid elutingimusi, privaatsust ja parematel juhtudel ka kööki.

See on hinnapiir, kust võib leida väga hea hinnaga väga korraliku majutuse. Soovitan eelkõige otsida Airbnb lehe kaudu.

*Kui sa ei ole veel Airbnb teenusega liitunud, siis registreeri siin, et saada esimeselt broneeringult 40€ allahindlust.

Rohkem odava-keskmise eelarvega ööbimise kohta lugeda ööbimise lehelt.

Söögi peale arvestatav eelarve on kuni 10€ päevas või 300€ kuus. Selle eest saab vahepeal käia kohvikutes ning mõned korrad vahelduseks ka viisakamates restoranides.

Köögi olemasolul ning ise kokkates saab sellise eelarvega süüa peaaegu kõike. Toidupoes käia turistialadest eemal kohalikkes jaekettides.

Rohkem infot söögi kohta leiab söömise lehelt.

Riideid saab pesta kohalikes pesumajades. Hind pesumajas on 0.40€ kilo riiete kohta.

Odav-keskmine eelarve sobib inimestele, kes ei taha päris ekstreemsustes elada ning natuke privaatsus ja luksust nautida. Sobilik eelarve paaridele.

Keskmine eelarve

Keskmine eelarve jääb kuni 70€ päevas või kuni 2 100€ kuus, sisaldades ööbimist, sööki jne. Kui roller juurde rentida, siis tuleb lisaks 5€ päevas või 50€ kuus.

Keskminese eelarvega öömajad jäävad kuni 50€ öö kohta. Valikuid sellise eelarvega on kõige rohkem. Elamiskohad Airbnb kaudu sisaldavad privaatset kööki, basseini ning võimalik ka terve villa rentida.

Hotellid on luksuslikud ja võimsad ning supper asukohtadega. Sind teenindavad töötajad on pädevad ning vastutavad sinu puhkuse planeerimise eest.

Rohkem keskmise eelarvega ööbimisest saab lugeda ööbimise lehelt.

Söögi eelarve päevas on kuni 20€ ning 600€ kuus. Sellise eelarvega saab süüa seda, mida tahad ning ka kohvikuid regulaarselt külastada.

Rohkem söögi kohta Balil saab lugeda söögi lehelt.

Keskmise eelarve on keskmise enamustele Bali turistidele. Restoranide omanikud ja suveniirimüüjad on sellele mõelnud ning oma hinnad selle järgi kujundanud. Selline eelarve sobib hästi perega reisivatele inimestele.

Põhiliseimad toidu- ja tarbekaupade hinnad

ToodeHindKogus
Joogivesi1.50€19 l
Piim1.30€1 l
Kohvi2€tass
Kanaliha0.45€100 g
Sealiha0.60€100 g
Veiseliha1€100 g
Banaan1.20€5 suurt banaani
Bali apelsin1€1 kg
Riis2€1 kg
Indomie nuudlid0.30€100 g
Muna2€10 tk
Juust (Cheddar)2€100 g
Valge sai1.50€500 g
Bintang õlu2.10€620 ml
Suitsud (Marlboro)1.70€pakk

Transport lennujaamast populaarseimatesse linnadesse taksoga

AlguspunktSihtkohtHind
LennujaamSeminyak7.50€
Lennujaam Jimbaran7€
Lennujaam Canggu15€
Lennujaam Nusa Dua10€
Lennujaam Ubud20€
Lennujaam Denpasar9€